Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Moren Akademi

Moren Akademi, 2021 yılında eğitim alanındaki tecrübe ve bilgilerini potansiyel adaylarıyla paylaşmak, hedeflerine önderlik edip hayallerine ulaştırabilmek adına kurulmuştur. 

Türkiye, İngiltere ve İran kökenli kurucularımız, İngilizce dili eğitimi ve danışmanlığı alanlarında üstün tecrübe ve başarılara ulaşmış, isimlerini eğitim dünyasında bir çok alanda duyurmuşlardır. 

25 yıllık uluslararası eğitim tecrübesine sahip olan kurucularımız, 50.000 saatten fazla öğrenci ve eğitmen eğitimlerini gerçekleştirmiş, 8.000’i aşkın öğrenciye hedeflerine giden yolda yüksek memnuniyet oranı ile destek vermiştir. 

Kurucu ortaklarımız Türkiye ve yurt dışında çeşitli dil okullarında eğitmen, yönetici ve kurucu gibi birçok pozisyonu deneyimlemiş, kurum yönetimi, kurum içerisindeki öğrenciler ve potansiyel öğrencilerle olan iletişimi, sunulan eğitim ve müfredat yeterliliklerini uzun yıllar gözlemlemiş ve tecrübe etmiştir. Profesyonelleştikleri alanlarda evrensel yenilik ve gelişmelere hakim bir tutum sergileyerek sundukları eğitimin kalitesini her zaman yüksekte ve hedefe yönelik tutan kurucularımız, öğrenim adaylarının doğru yönlendirme alabilmesini amaçlamıştır.

Siz değerli danışanların amaçlarını, taleplerini ve memnuniyetlerini bu tecrübelerin dinamikleriyle birleştiren kurucularımız, sizlere en yüksek kalite eğitimi ve memnuniyeti kısa sürede doğru bilgi ile verebilme amacıyla bir araya gelerek Moren Akademi’yi kurmuştur.

Misyonumuz

Moren Akademi, gelecek ve kariyer planları dahilinde eğitime ihityaç duyan her adaya uzman kadrosuyla dünyanın her yerinden erişebilecekleri, yüksek kalitede sunduğu eğitim danışmanlığını karşılanabilir ücret ve en güncel yöntemlerle sunan uluslararası bir kurumdur. 

Rakamlarla Moren Akademi

0 Yıllık Tecrübe
0 Saat Eğitim
0 Öğrenci
0 Program
Call Now Button