Özel Ders

Ana Sayfa » Özel Ders

Özel Ders

Yoğun iş, eğitim ve hayat temposu dolayısıyla grup derslerin sabit gün ve saatlerine ayak uyduramayan adaylarımız için sunulan özel ders seçeneklerimizle, derslerinizin gün ve saatlerini kendi uygunluklarınıza göre danışmanınızla beraber belirleyebilir, programınızı dilediğiniz yoğunlukta ilerletebilirsiniz. 

Seviyenize özel ve daha kişiselleştirilmiş bir müfredatla ilerleyebileceğiniz özel ders programlarınızda, 1 gün önce saat 17.30’a kadar haber verdiğiniz takdirde, derslerinizin gün ve saatlerinde değişiklik yapabilir, oluşabilecek son dakika planlarınızı ya da seyahatlerinizi eğitim süreciniz etkilenmeden gerçekleştirebilirsiniz.

IELTS Uzmanları

Çok daha dinamik ve etkili bir çalışma atmosferi sağlayabilmek amacıyla adaylar daha az süreli programlar da dahil olmak üzere her 32 saate bir en az 2 IELTS uzmanı ile ilerler.

Materyal

Program süresince 32 saat için 1, 64 saat için 2, 96 saat için 2 adet ders kitabı ek ücret talep edilmeden tarafımızca adaylara temin edilir. 32 Saat altındaki danışmanlıklar için kitap temin edilmez, seçilen materyaller dijital ortamda adaylarla paylaşılır.

İlgili pratikleri gerçekleştirebilmeniz adına dijital ortamdan ulaşabileceğiniz bir çalışma kitabı da ek olarak yine tarafımızca sağlanmaktadır. Adayların çalışma kitaplarını dijital ortamdan çalışmak yerine çıktı alarak ilerlemeleri kendi insiyatiflerine bırakılmıştır.

Sınav

Her 32 saatlik program sonunda adaylara 3 saat uzunluğunda 1 adet sınav uygulanmaktadır. Sınav sonrasında adaylara sınav performansları, güçlü ve zayıf yönleri ile ilgili geri bildirim verilmektedir.

Call Now Button